Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Jest absolwentką filozofii oraz studium medycyny naturalnej, gdzie zdobywała wiedzę w zakresie ziołolecznictwa, dietetyki, medycyny chińskiej, akupresury, aromaterapii, koloroterapii, arteterapii oraz różnych technik relaksacji i pracy z ciałem.

Ukończyła wiele kursów masażu (klasyczne i orientalne). Od lat specjalizuje się w diagnostyce biofeedback, korzystając z urządzeń SCIO i Vieva, dzięki którym pomaga przywracać naturalną równowagę organizmu poprzez wczesne wykrywanie osłabienia pracy organów wewnętrznych, niedoborów, toksyczności.

Jest zwolennikiem łączenia leczenia konwencjonalnego i naturalnych metod przywracania zdrowia poprzez stosowanie odpowiedniej diety, suplementacji, fitoterapii, w połączeniu z różnymi metodami radzenia sobie ze stresem. Nieustannie pogłębia wiedzę z zakresu pracy z ciałem poprzez ruch i taniec.

Ukończyła kurs instruktorski Facefitness, który połączyła z wiedzą na temat automasażu twarzy (masaże wschodnie, drenujące, akupresura). Prowadzi zajęcia i warsztaty dla kobiet, na których uczy naturalnych sposobów regenerujących twarz dla zachowania młodości i piękna: wzmacnianie mięśni twarzy poprzez gimnastykę, rozluźnianie mięśni twarzy z wykorzystaniem technik automasażu i stymulacji „punktów urody” (akupresura twarzy), a także porad dotyczących naturalnej pielęgnacji i odżywiania.

Konsultacje prowadzi w językach: polskim.

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.