Zadzwoń Zadzwoń

Maja Koprowska

Naturoterapeuta, terapeuta SCIO, trenerka Facefitness

Jest absolwentką filozofii oraz studium medycyny naturalnej, gdzie zdobywała wiedzę w zakresie ziołolecznictwa, dietetyki, medycyny chińskiej, akupresury, aromaterapii, koloroterapii, arteterapii oraz różnych technik relaksacji i pracy z ciałem.

Ukończyła wiele kursów masażu (klasyczne i orientalne). Od lat specjalizuje się w diagnostyce biofeedback, korzystając z urządzeń SCIO i Vieva, dzięki którym pomaga przywracać naturalną równowagę organizmu poprzez wczesne wykrywanie osłabienia pracy organów wewnętrznych, niedoborów, toksyczności.

Jest zwolennikiem łączenia leczenia konwencjonalnego i naturalnych metod przywracania zdrowia poprzez stosowanie odpowiedniej diety, suplementacji, fitoterapii, w połączeniu z różnymi metodami radzenia sobie ze stresem. Nieustannie pogłębia wiedzę z zakresu pracy z ciałem poprzez ruch i taniec.

Ukończyła kurs instruktorski Facefitness, który połączyła z wiedzą na temat automasażu twarzy (masaże wschodnie, drenujące, akupresura). Prowadzi zajęcia i warsztaty dla kobiet, na których uczy naturalnych sposobów regenerujących twarz dla zachowania młodości i piękna: wzmacnianie mięśni twarzy poprzez gimnastykę, rozluźnianie mięśni twarzy z wykorzystaniem technik automasażu i stymulacji „punktów urody” (akupresura twarzy), a także porad dotyczących naturalnej pielęgnacji i odżywiania.

Konsultacje prowadzi w językach: polskim.

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.