slider
slider

Czym jest zabieg Reiki?

Efekty:


  • przywrócenie harmonii ciała i ducha

  • usunięcie blokad energetycznych

  • poprawa samopoczucia

  • relaks i odprężenie

  • redukcja stresu

  • wsparcie profilaktyki zdrowotnej

  • wspomaga zwalczanie bezsenności i alergii

  • dodaje energii


JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Podczas zabiegu terapeuta kładzie dłonie w różnych częściach Twojego ciała. W ten sposób następuje przekaz energii. Podstawowy zabieg możesz wzbogacić o dodatkowe zabiegi wykonane w tej samej sesji – przekaz: Kryształowe Reiki, Kundalini Reiki, Diamentowe Reiki.
 
Kryształowe Reiki – pomaga usunąć tzw. kryształki eteryczne w naszym ciele – są to wszelkie traumy, trudne doświadczenia i emocje, ślady po chorobach i urazach, które zapisują się w naszym ciele. Przekaz Kryształowego Reiki pomaga je rozpuścić i uwolnić się od ich ciężaru, męczących nas wspomnień i nierozwiązanych problemów.
 
Kundalini Reiki – to unikalny przekaz, który aktywuje w nas energię kundalini, a ta z kolei pobudza zdolności samouzdrawiania organizmu. Harmonizuje czakry, pomaga przebudzić i odblokować nasz wewnętrzny potencjał, dodaje energii.
 
Diamentowe Reiki – energia ta ma moc oświecania i uzdrawiania wszystkiego na swojej drodze. To silniejsza energia niż standardowe Reiki. Pomaga skuteczniej usunąć poruszone podczas zabiegu zastoje energetyczne i niekorzystne dla nas energie. Stanowi swoistą pieczęć kończącą, harmonizuje i zabezpiecza.

slider

Sara - naturoterapeutka i biomasażystka Centrum Terapii

Sara – naturoterapeutka i biomasażystka Centrum Terapii

 

„Posiadam certyfikację z metody Kundalini Reiki Millenium z przekazu Kundalini Reiki Źródło Piotra Dacjusza Górskiego. Wykonuję też masaż relaksacyjny. Posiadam również uprawnienia młodszego konsultanta tradycyjnego Feng Shui. Ukończyłam studia z coachingu i doradztwa filozoficznego oraz coachingu zdrowia. Zawodowo natomiast jestem naturoterapeutką i biomasażystką w trakcie szkolenia z zakresu bioenergoterapii. Połączenie tych wszystkich uzyskanych tytułów daje mi szeroką wiedzę i umiejętności do pracy z drugim człowiekiem, aby uzdrawiać i wspierać w procesach fizycznych, mentalnych i energetyczno-duchowych. Aktualnie najbardziej skupiam się na pracy z energią i widzę w niej nieograniczony potencjał działania na każdy obszar naszego życia.”

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do zabiegu Reiki?

Umów się na wizytę już dziś!

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.