Zadzwoń Zadzwoń
slider
slider

Czym jest zabieg Reiki?

Efekty:

  • przywrócenie harmonii ciała i ducha
  • usunięcie blokad energetycznych
  • poprawa samopoczucia
  • relaks i odprężenie
  • redukcja stresu
  • wsparcie profilaktyki zdrowotnej
  • wspomaga zwalczanie bezsenności i alergii
  • dodaje energii

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Podczas zabiegu terapeuta kładzie dłonie w różnych częściach Twojego ciała. W ten sposób następuje przekaz energii. Podstawowy zabieg możesz wzbogacić o dodatkowe zabiegi wykonane w tej samej sesji – przekaz: Kryształowe Reiki, Kundalini Reiki, Diamentowe Reiki.

 

Kryształowe Reiki – pomaga usunąć tzw. kryształki eteryczne w naszym ciele – są to wszelkie traumy, trudne doświadczenia i emocje, ślady po chorobach i urazach, które zapisują się w naszym ciele. Przekaz Kryształowego Reiki pomaga je rozpuścić i uwolnić się od ich ciężaru, męczących nas wspomnień i nierozwiązanych problemów.

 

Kundalini Reiki – to unikalny przekaz, który aktywuje w nas energię kundalini, a ta z kolei pobudza zdolności samouzdrawiania organizmu. Harmonizuje czakry, pomaga przebudzić i odblokować nasz wewnętrzny potencjał, dodaje energii.

 

Diamentowe Reiki – energia ta ma moc oświecania i uzdrawiania wszystkiego na swojej drodze. To silniejsza energia niż standardowe Reiki. Pomaga skuteczniej usunąć poruszone podczas zabiegu zastoje energetyczne i niekorzystne dla nas energie. Stanowi swoistą pieczęć kończącą, harmonizuje i zabezpiecza.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do zabiegu Reiki?

Umów się na wizytę już dziś!

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.