Zadzwoń Zadzwoń

Urządzenia

SPRAWDŹ CENNIK

WYPOŻYCZ DO DOMU

Skontaktuj się z nami, aby wypożyczyć inhalator H-1200 lub H-2000 do domu.

+48 691 600 797

Wyślij do nas formularz kontaktowy.
Poinformujemy Cię w pierwszej kolejności o dostępności urządzenia.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji reklamowych i handlowych od Sante sp. z o.o. na wskazany wyżej adres email. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na przetwarzanie mające miejsce przed wycofaniem zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu wysyłania ww. informacji reklamowych i handlowych jest Sante sp. z o.o. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne jest w Polityce prywatności.

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.