Zadzwoń Zadzwoń
slider
slider

Biorezonans Metatron Hospital

Co to jest Biorezonans Metatron Hospital?

slider

Choć nazwa nie jest jeszcze bardzo popularna, warto podkreślić, że jest to jedno z najbardziej innowacyjnych osiągnięć ostatnich lat. Jest to diagnostyka biorezonansowa, przeprowadzana za pomocą urządzenia medycznego klasy pierwszej, która umożliwia skan całego organizmu. Dzięki tej nowoczesnej metodzie jesteśmy w stanie ustalić pierwotne ognisko chorobowe, patologiczne zmiany zachodzące w organizmie i wybrać najskuteczniejsze metody terapeutyczne lub profilaktykę. Metatron Hospital pokaże główne przyczyny chorób, np.: obecność patogenów, toczące się procesy patologiczne w tkankach, nieprawidłowości na poziomie komórkowym, mitochondrialnym i genetycznym.

Jak działa Biorezonans Metatron Hospital?

Dzięki specjalistycznej aparaturze diagnostycznej możemy przyjrzeć się Twoim organom i narządom „od wewnątrz”, a na podstawie otrzymanego wydruku z komputera przeprowadzić dokładną analizę stanu Twojego organizmu. Analiza biorezonansowa przeprowadzana w Centrum Terapii Studio Sante umożliwia sprawdzenie najwcześniejszych objawów chorób. Wczesna diagnostyka i wykrycie, jeszcze w stadium przedklinicznym, daje możliwość szybszego przeciwdziałania zachodzącym w organizmie procesom. Pozwala także na odpowiednie ukierunkowanie terapii, a co za tym idzie, zwiększenie ich skuteczności. To główna różnica między nowoczesną diagnostyką biorezonansową, a innymi metodami, takimi jak USG, rentgen czy tomografia komputerowa, która może wykryć jedynie zaawansowany proces chorobowy.

Kto może skorzystać z Biorezonansu w Warszawie?

Dzięki analizie Biorezonans Metatron Hospital już w około 45 min przeprowadzimy dogłębną diagnostykę Twojego organizmu. Możesz wybrać krótszą lub dłuższą wersję konsultacji – łącznie u terapeuty spędzisz 1,5 lub 2,5 godziny. Badanie jest proste, bezbolesne i wygodne, gdyż wykonywane w jednym miejscu w Warszawie. Nie musisz angażować dodatkowego czasu i dodatkowych nakładów budżetowych. Analiza z wykorzystaniem biorezonansu jest całkowicie nieinwazyjna. Kto powinien z niej skorzystać?

  • Osoby zapracowane, tak jak Ty, które nie mają czasu wykonywać bardzo wielu badań profilaktycznych,
  • Osoby, które chciałyby dokładnie ocenić stan swojego organizmu, w tym narządu ruchu (kręgosłupa, kości, mięśni i innych tkanek miękkich) oraz narządów wewnętrznych,
  • Osoby chore, które chciałyby ocenić efekty i rezultaty stosowanych obecnie terapii,
  • Osoby, które chciałyby poznać przyczynę złego samopoczucia,
  • Chorzy, którym nie udało się przy pomocy metod tradycyjnych wykryć przyczyn złego stanu zdrowia i samopoczucia.

Dzięki tej nowej metodzie jesteśmy w stanie sprawdzić czy np. produkty spożywcze, które obecnie stosujesz w swojej diecie, są odpowiednie dla Ciebie. Urządzenie generuje listę zalecanych i niezalecanych produktów.

Gdzie w Warszawie wykonać diagnostykę Biorezonans Metatron Hospital?

Zapraszamy do skorzystania z biorezonansu w Centrum Terapii Studio Sante, mieszczącym się w Warszawie, ul. Jagiellońska 5a. Dzięki innowacyjnej metodzie nasi specjaliści mogą teraz dokładnie sprawdzić cały Twój organizm i odpowiedzieć na Twoje pytania. Umów się na wizytę biorezonansu w Warszawie już dziś!

Umów się na wizytę już dziś!

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.