Zadzwoń Zadzwoń
slider
slider

Theraphi Plasma System - O terapii

Zalety Theraphi - badania naukowe

Plazma - czym jest?

Plazma to zjonizowana materia, występująca naturalnie we Wszechświecie. Silnie zjonizowane powietrze pojawia się na Ziemi po burzy wskutek wyładowań elektrycznych, wynikiem jonizacji jest również zjawisko zorzy polarnej. Z uwagi na obecność jonów o różnym ładunku elektrycznym, a także elektronów swobodnych, plazma oddziałuje z polem elektromagnetycznym człowieka, wykazując korzystne działanie. Obecny stan nauki pozwala na wytworzenie plazmy w tzw. generatorach plazmy, czego przekładem jest urządzenie Theraphy.

slider

Theraphy Plasma System to urządzenie skonstruowane przez Dana Wintera i Paula Harrisa, wykorzystujące technologie Nicoli Tesli, Royal Raymonda Rifa i Antonia Priora. Theraphy tworzy doskonałe zwierciadlane zestawy fal energii, które spotykają się, gdy stają się nieskończenie mniejsze przy dokładnym współczynniku Phi. Te fale energii przenoszą biliony różnych wibracji, każda w stosunku Phi. Współczynnik Phi w naturze jest podstawową zasadą, której Wszechświat używa do mnożenia się i dzielenia na wszystkich poziomach. Jest to fraktalna geometria natury i świadomości, działająca na wszystkich poziomach skali w ciele. Poznaj historię tego innowacyjnego urządzenia!

HISTORIA URZĄDZENIA A. PRIORE ORAZ POWSTANIA THERAPHI PLASMA SYSTEM

W 2016 roku dwaj badacze tematu długowieczności Dan Winter i Paul Harris stworzyli projekt urządzenia, w którym zastosowano odkrycia Nicola Tesli, Aleksandra Gurwitscha, George Lakhovskygo, Royal Raymonda Rife oraz prace Antoine Priore. Ten włoski inżynier w latach 60-tych i 70-tych w oparciu o wiedzę uzyskaną podczas służby wojskowej, zbudował elektromagnetyczne maszyny o zaskakującej skuteczności leczenia. Badania Francuskiej Akademii Nauk wykazały prawie 100% skuteczność wyleczenia wszelkiego rodzajów nowotworów terminalnych oraz białaczki. Niestety, pomimo badań w tamtym okresie działanie maszyny A. Priore było niezrozumiałe. Antoine Priore wprawdzie wiedział jak zbudować urządzenie, natomiast ani Akademia Francuska jak i on sam nie wiedzieli nic o występującym w procesie jego działania, zjawiska koniugacji fazowej. Po śmierci wynalazcy urządzenia Priore zostały zdemontowane, a projekt poszedł by w zapomnienie gdyby nie ponowne zainteresowanie tematem i dalsze działania Dana Wintera i Paula Harrisa.

ZASADA DZIAŁANIA URZĄDZENIA THERAPHI

W swoim projekcie Dan Winter i Paul Harris nie tylko uwzględnili rozwiązania technologiczne zastosowane przez A. Priore, ale również usunęli jego niedoskonałości, które wynikały z braku naukowej wiedzy o zachodzących tam zjawiskach oraz z niedoskonałości ówczesnych technologii elektronicznych. Od strony naukowej model matematyczny urządzenia opracował amerykański wynalazca Dan Winter. Opracowane przez niego równania falowe w tym modelu, bazują na długości fal cząsteczek wodoru, stałej Plancka oraz ich częstotliwości harmonicznych w stosunku do tzw. „ złotej liczby” Phi. Równania te przewidują i opisują podstawowe częstotliwości, jakie wcześniej Priore doświadczalnie wykorzystał w swoich urządzeniach. Dało to znaczący przełom w tworzeniu tej zaawansowanej technologii. Drugim współautorem projektu urządzenia Theraphi jest kanadyjski wynalazca i badacz Paul Harris. Od lat jego działanie cechuje wielodyscyplinarne podejście do nauki oparte na wiedzy o szerokim obszarze studiów, w tym elektronice, biologii, chemii i fizyce plazmy. Ta różnorodność wiedzy pozwoliła mu na zrozumienia podstawowych zasad oraz praw działania natury i przeniesienia ich do projektu urządzenia Theraphi.

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ PAULA HARRISA I DANA WINTERA URZĄDZENIE THERAPHI, WYTWARZA SILNE BIOAKTYWNE POLE, KTÓRE SKUTECZNIE AKTYWUJE SYSTEM REGENERACJI LECZNICZEJ ORGANIZMU.

slider

Otrzymane z równań falowych precyzyjne częstotliwości harmoniczne drgań cząsteczek wodoru i współczynnika Phi są modulowane w unikalnej mieszaninie gazów szlachetnych w dwóch lampach plazmowych. Silnie naładowane fale tak powstałej niskotemperaturowej plazmy przechodząc przez organizm, powodują ponowne naładowanie komórek, w tym układów DNA, czyli miejsc przechowywania informacji genetycznych organizmów żywych. Ponadto następuje uzupełnienie tzw. pola energii życiowej. Tak powstałe fale (fale skalarne) tworząc wzrost ładu i witalności komórek organizmu, stymulując tym samym jego naturalny proces zdrowienia.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak przygotować się do terapii Theraphi?

2. Jakie są przeciwwskazania do stosowania Theraphi?

3. Jak wygląda sesja terapeutyczna?

4. Jak często korzystać z Theraphi?

5. Czy można łączyć Theraphi z innymi terapiami?

Umów się na wizytę już dziś!

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.