slider
slider

Theraphi Plasma System - O terapii

Zalety Theraphi - badania naukowe

Plazma - czym jest?

Plazma to zjonizowana materia, występująca naturalnie we Wszechświecie. Silnie zjonizowane powietrze pojawia się na Ziemi po burzy wskutek wyładowań elektrycznych, wynikiem jonizacji jest również zjawisko zorzy polarnej. Z uwagi na obecność jonów o różnym ładunku elektrycznym, a także elektronów swobodnych, plazma oddziałuje z polem elektromagnetycznym człowieka, wykazując korzystne działanie. Obecny stan nauki pozwala na wytworzenie plazmy w tzw. generatorach plazmy, czego przekładem jest urządzenie Theraphy.

slider

Theraphy Plasma System to urządzenie skonstruowane przez Dana Wintera i Paula Harrisa, wykorzystujące technologie Nicoli Tesli, Royal Raymonda Rifa i Antonia Priora. Theraphy tworzy doskonałe zwierciadlane zestawy fal energii, które spotykają się, gdy stają się nieskończenie mniejsze przy dokładnym współczynniku Phi. Te fale energii przenoszą biliony różnych wibracji, każda w stosunku Phi. Współczynnik Phi w naturze jest podstawową zasadą, której Wszechświat używa do mnożenia się i dzielenia na wszystkich poziomach. Jest to fraktalna geometria natury i świadomości, działająca na wszystkich poziomach skali w ciele. Poznaj historię tego innowacyjnego urządzenia!

HISTORIA URZĄDZENIA A. PRIORE ORAZ POWSTANIA THERAPHI PLASMA SYSTEM

W 2016 roku dwaj badacze tematu długowieczności Dan Winter i Paul Harris stworzyli projekt urządzenia, w którym zastosowano odkrycia Nicola Tesli, Aleksandra Gurwitscha, George Lakhovskygo, Royal Raymonda Rife oraz prace Antoine Priore. Ten włoski inżynier w latach 60-tych i 70-tych w oparciu o wiedzę uzyskaną podczas służby wojskowej, zbudował elektromagnetyczne maszyny o zaskakującej skuteczności leczenia. Badania Francuskiej Akademii Nauk wykazały prawie 100% skuteczność wyleczenia wszelkiego rodzajów nowotworów terminalnych oraz białaczki. Niestety, pomimo badań w tamtym okresie działanie maszyny A. Priore było niezrozumiałe. Antoine Priore wprawdzie wiedział jak zbudować urządzenie, natomiast ani Akademia Francuska jak i on sam nie wiedzieli nic o występującym w procesie jego działania, zjawiska koniugacji fazowej. Po śmierci wynalazcy urządzenia Priore zostały zdemontowane, a projekt poszedł by w zapomnienie gdyby nie ponowne zainteresowanie tematem i dalsze działania Dana Wintera i Paula Harrisa.

ZASADA DZIAŁANIA URZĄDZENIA THERAPHI

W swoim projekcie Dan Winter i Paul Harris nie tylko uwzględnili rozwiązania technologiczne zastosowane przez A. Priore, ale również usunęli jego niedoskonałości, które wynikały z braku naukowej wiedzy o zachodzących tam zjawiskach oraz z niedoskonałości ówczesnych technologii elektronicznych. Od strony naukowej model matematyczny urządzenia opracował amerykański wynalazca Dan Winter. Opracowane przez niego równania falowe w tym modelu, bazują na długości fal cząsteczek wodoru, stałej Plancka oraz ich częstotliwości harmonicznych w stosunku do tzw. „ złotej liczby” Phi. Równania te przewidują i opisują podstawowe częstotliwości, jakie wcześniej Priore doświadczalnie wykorzystał w swoich urządzeniach. Dało to znaczący przełom w tworzeniu tej zaawansowanej technologii. Drugim współautorem projektu urządzenia Theraphi jest kanadyjski wynalazca i badacz Paul Harris. Od lat jego działanie cechuje wielodyscyplinarne podejście do nauki oparte na wiedzy o szerokim obszarze studiów, w tym elektronice, biologii, chemii i fizyce plazmy. Ta różnorodność wiedzy pozwoliła mu na zrozumienia podstawowych zasad oraz praw działania natury i przeniesienia ich do projektu urządzenia Theraphi.

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ PAULA HARRISA I DANA WINTERA URZĄDZENIE THERAPHI, WYTWARZA SILNE BIOAKTYWNE POLE, KTÓRE SKUTECZNIE AKTYWUJE SYSTEM REGENERACJI LECZNICZEJ ORGANIZMU.

slider

Otrzymane z równań falowych precyzyjne częstotliwości harmoniczne drgań cząsteczek wodoru i współczynnika Phi są modulowane w unikalnej mieszaninie gazów szlachetnych w dwóch lampach plazmowych. Silnie naładowane fale tak powstałej niskotemperaturowej plazmy przechodząc przez organizm, powodują ponowne naładowanie komórek, w tym układów DNA, czyli miejsc przechowywania informacji genetycznych organizmów żywych. Ponadto następuje uzupełnienie tzw. pola energii życiowej. Tak powstałe fale (fale skalarne) tworząc wzrost ładu i witalności komórek organizmu, stymulując tym samym jego naturalny proces zdrowienia.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak przygotować się do terapii Theraphi?

2. Jakie są przeciwwskazania do stosowania Theraphi?

3. Jak wygląda sesja terapeutyczna?

4. Jak często korzystać z Theraphi?

5. Czy można łączyć Theraphi z innymi terapiami?

Umów się na wizytę już dziś!

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.