Zadzwoń Zadzwoń

Książka „Terapia Inhalacyjna Wodorem”

Wodór jest pierwiastkiem, który w XX! Wieku znajduje coraz szersze zastosowanie. Staje się nie tylko najważniejszym paliwem ekologicznym, ale jest też wykorzystywany w procesach leczenia i terapiach prozdrowotnych.

Istotnymi czynnikami powodującymi starzenie się organizmu są m.in. wolne rodniki, powstawanie stanów zapalnych i utrata zdolności regeneracyjnej. Cząsteczki wodoru, ze względu na swoje rozmiary i dyfuzyjność, łatwo przenikają przez błony komórkowe. Okazało się, że pierwiastek ten jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem. Wykazuje uniwersalny efekt rewitalizacyjny w komórkach i tkankach. Różne nowe rozwiązania technologiczne rozszerzyły znacząco zakres stosowania wodoru cząsteczkowego.

Z przyjemnością oddajemy do rąk Państwa polskie tłumaczenie książki południowokoreańskiego badacza Lee Youn Sunga pt.: „Terapia inhalacyjna wodorem”, która szczegółowo omawia badania i praktykę w stosowaniu tej metody. Jej autor, po zdiagnozowaniu raka jelita grubego w trzecim stadium, postanowił nie ograniczać się do tradycyjnej terapii onkologicznej, ale podjął dodatkowo skuteczną walkę z nowotworem z wykorzystaniem wodoru cząsteczkowego.

Ta książka jest poświęcona właśnie Tobie oraz wszystkim osobom doświadczającym problemów zdrowotnych. Dostarcza wskazówek służących terapii, którą możesz sam zastosować. Inhalacja wodorem cząsteczkowym, picie wody wzbogaconej wodorem nie wymaga bezpośredniego nadzoru ze strony lekarza czy terapeuty. Weź los w swoje ręce. Zaczniesz to robić dzięki tek niewielkiej książce, która wesprze Cię w udzielaniu pomocy samemu sobie.

 

Wymiary: 19 x 11,5 x 1,4 (cm)

Waga: 0,25 kg

Ilość stron: 180

Numer ISBN: 978-83-967929-0-7

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.