Zadzwoń Zadzwoń

Schudnąć, odmłodzić się, poprawić kondycję…

Schudnąć, odmłodzić się, poprawić kondycję, zmienić dietę… Takie i wiele innych postanowień stawiamy sobie na początku roku. Zazwyczaj przeżywamy w związku z takimi wyzwaniami niemały stres i jesteśmy pod presją chęci zmiany. Czasem jednak tryb życia nie pozwala na osiągnięcie pełnego efektu i szukamy sposobów „na skróty”. W Centrum Terapii wspieramy młodość na wielu poziomach: ciała, umysłu i ducha. Korzystamy z urządzeń, które wpierają odnowę biologiczną na poziomie komórkowym.

Staramy się dobrać odpowiedni rodzaj terapii do Twoich potrzeb, ponieważ każdy organizm jest inny.

  • Jeśli Twój organizm jest wyczerpany po długotrwałym stresie i chorobach i marzysz o powrocie do dawnej kondycji i młodszego wyglądu, zastosuj serię terapii zimną plazmą wraz z inhalacją wodorową. Plazma wspiera odnowę komórkową i przywraca odpowiedni poziom energii. Inhalacja wodorowa przyspiesza regenerację, działa odmładzająco na skórę, niweluje stany zapalne.
  • Jeśli masz problemy z krążeniem, ciśnieniem krwi, Twój metabolizm zwolnił i nie możesz schudnąć, polecamy magnetostymulację. Ten rodzaj urządzenia usprawnia krążenie naczyniowe, co sprawia, że tkanki (w tym skóra, mięśnie) lepiej się oczyszczają, odżywiają i łatwiej im odzyskać młody wygląd. Wszystkie suplementy i substancje odżywcze lepiej się wchłoną do komórek ciała. Łatwiej też osiągać wyniki w sporcie, wzmocnić mięśnie i przyspieszyć metabolizm.

Jeśli chcesz poprawić jędrność skóry, przyjmij przed terapią magnetostymulacji witaminę C, krzem oraz kolagen typu I, II, III. W tym czasie zrezygnuj z cukrów przetworzonych żeby uniknąć glikacji włókien kolagenowych, ogranicz węglowodany i pij 2-3 litry ciepłej wody dziennie. Po dwóch miesiącach korzystania z regularnych zabiegów magnetostymulacji i opisanej suplementacji, zobaczysz znaczącą poprawę jakości skóry.

Jeśli Twoja skóra zmaga się ze stanami zapalnymi i autoimmunologią, dołącz do magnetostymulacji inhalację wodorową o działaniu przeciwzapalnym.

 

  • Jeśli Twoja skóra straciła sprężystość, jest poszarzała, chcesz ją wygładzić i pozbyć się zmarszczek, korzystaj regularnie z fotobiomodulacji. Odpowiednie spektrum światła czerwonego wnika głęboko w skórę, energetyzując mitochondria i stymulując produkcję kolagenu. Jeśli na skórze występują wypryski czy infekcje, dołącz do zabiegu inhalację wodorową. Terapie te są doskonałe w sezonie zimowym, ponieważ poprawiają samopoczucie i zapobiegają niedoświetleniu ciała. Dodatkowo nie wywołują przebarwień i są całkowicie bezpieczne dla skóry.
  • Być może źle się odżywiasz, Twoje posiłki są nieregularne i zbyt ubogie, przez co traci na tym jakość skóry, włosów i paznokci. Jeśli chcesz sprawdzić niedobory organizmu i poznać najlepszy model diety, żeby schudnąć, poprawić metabolizm, skorzystaj z diagnostyki biorezonansowej z dokładnym omówieniem parametrów i zaleceniamiPamiętaj o codziennym BHP urody i regeneracji:
  • Sen – podstawa regeneracji. Ważne jest, aby kłaść się spać najpóźniej o 22.00, ponieważ o tej porze regeneruje się serce i układ krążenia. Postaraj się unikać przebodźcowania (telefon, komputer, telewizor, nadmiar światła) już od około 20.00. Świadomie zrelaksuj się przed snem, jeśli masz trudności z zasypianiem, suplementuj aminokwasy: glicyna i tryptofan.
  • Myśl młodo 😊 Staraj się unikać ograniczających myśli typu „starość, nie radość”, „w tym wieku nie wypada”, „jestem stara”, „na coś trzeba umrzeć” itp. Myśli wpływają na nasze samopoczucie i możliwości organizmu. Jeśli wierzysz w swoje zdrowie i czujesz się młodo, szybciej dostroisz się do tego stanu.
  • Ruszaj się i oddychaj świadomie. Techniki oddechowe lub energetyzujące, np. chi kung, tai chi, joga, pozwalają utrzymać odpowiedni poziom energii organizmu, dzięki czemu wspieramy zdrowie i długowieczność. Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, wypróbuj zabiegi biomasażu lub Reiki u wykwalifikowanego terapeuty

 

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.