Pakiety

Centrum Terapii - Opinie

Maja, 38 lat

Jestem na diecie odchudzającej i oczyszczającej. Zdecydowałam się na wspomaganie diety terapią BEMER. Pomaga ona usunąć szkodliwe produkty przemiany materii, które przy takiej diecie są wytwarzane w większych ilościach. Czuję się świetnie i mam wrażenie, że dieta przynosi teraz lepsze efekty.

Katarzyna, 50 lat

Dostałam w prezencie voucher do Studio Sante. Wybrałam terapię mikrokrążenia BEMER, ponieważ mam tendencję do obrzęków. Szczerze mówiąc, to nie wierzyłam zbytnio w te zabiegi. Ale już po pierwszym zabiegu zobaczyłam zmniejszenie opuchlizny na nogach i twarzy. Zapisałam się na kolejne!

Jan, 34 lata

Miałem dwie operacje w krótkim czasie. Byłem wykończony, osłabiony, z trudem rano wstawałem. Zdecydowałem się na terapię mikrokrążenia BEMER – to mi naprawdę pomogło szybciej wrócić do pełni sił i zapomnieć o tych zabiegach chirurgicznych.

Anna, 55 lat

Moja mama ma już 82 lata. Ostatnio często miała problemy z nogami, były ciągle spuchnięte, a do tego wszystko ją bolało, straciła radość życia. Znajoma poleciła mi zabiegi Bemer w Studio Sante. Okazało się, że to naprawdę działa – już po pierwszym zabiegu mama powiedziała, że jej nogi są jakby “lżejsze”, a po kolejnych zabiegach także jej ogólne samopoczucie się znacznie poprawiło.

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.