Zadzwoń Zadzwoń

Soniczna platforma do ćwiczeń

Czym jest futurystyczna wibracja dźwiękowa SONIX?

Maszyna wibracyjna soniczna stanowiąca platformę do ćwiczeń

Jest to maszyna do wibracji dźwiękowych, która generuje wibracje dźwiękowe 3 ~ 50 Hz i poprawia krążenie krwi poprzez przenikanie wibracji do każdego narządu i komórki ludzkiego ciała.

Dźwięk jest bardzo łatwy do przekazania, gdy jest odtwarzany pod wodą i dobrze rezonuje. To urządzenie jest urządzeniem, które może kontrolować częstotliwość i intensywność (intensywność) rezonansu dźwięku. Ciało składa się głównie z wody. Przenosi wibracje do kości w ciele i przekazuje bodźce.

Poprawia przepływ limfy i krwi, usuwa obrzęki ciała, wydala produkty przemiany materii i aktywizuje organizm, dzięki czemu zwiększa metabolizm. Wibracje SONIX różnią się od maszyn wibracyjnych dostępnych na rynku. Maszyny wibracyjne innych firm wykorzystują wibracje mechaniczne silników, podczas gdy SONIX wykorzystuje wibracje dźwiękowe, które wykorzystują zasadę głośników. To jak puszyste uczucie wibracji.

Na czym polega terapia wibracyjna?

Terapia wibracyjna dźwiękowa to naturalna, nieinwazyjna terapia rozluźniająca mięśnie i spalająca kalorie (znacznie więcej niż zwykłe ćwiczenia). Podczas sesji terapii wibracyjnej energia fal rozprowadzana jest po całym ciele, wygładzając więzadła i ścięgna, które trudno pobudzić (nawet najmniejsze mięśnie twarzy i miednicy) poprzez regularne ćwiczenia.

Poprawia krążenie krwi, szybciej regenerują się mięśnie i poprawia równowagę. Terapia wibracyjna działa poprzez stymulację silnych skurczów mięśni, które naśladują rodzaje skurczów powodowanych przez tradycyjne ćwiczenia. Efekty synergiczne występują, gdy terapię wibracyjną falą dźwiękową połączy się z wcześniejszym treningiem siłowym i/lub terapią PBM całego ciała, terapią inhalacją wodorem molekularnym i tlenoterapią hiperbaryczną.

Nasza maszyna wibracyjna do całego ciała Sonix korzystnie wpływa na:

  • Krążenie krwi i limfy,
  • Gęstość mineralną kości,
  • Elastyczność,
  • Metabolizm,
  • Układ mięśniowy i nerwowy,
  • Kontrolę postawy.

Regularne korzystanie z naszej maszyny wibracyjnej sonicznej może zapewnić następujące korzyści:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej,
  • Usuwanie cellulitu,
  • Brak nacisku na stawy, więzadła i ścięgna,
  • Jednoczesny efekt ćwiczeń aerobowych i beztlenowych.

SPOSÓB NA BIZNES:

Zabiegi na platformie można oferować na Siłowni, Klinikach fizjoterapii, Gabinetach Terapeutycznych, Centrach odnowy biologicznej, Gabinetach, SPA, Hotelach i wielu innych miejscach umożliwiając klientom korzystanie z dobroczynnego działania światłoterapii.

Polecane też dla osób prywatnych – dla Ciebie i rodziny.

 

Zakup Urządzenie

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Tobie i dobierzemy odpowiednie rozwiązania dla użytku profesjonalnego lub domowego.

Tel.: +49 691 804 777 lub +48 518 968 540

E-mail: ksokolnicka@sante.pl lub jborowiak@sante.pl

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.