Zadzwoń Zadzwoń

Opis przypadku pacjenta z ADHD i zaburzeniami uczenia się leczonymi tlenoterapią hiperbaryczną i orientalną terapią medyczną

Cele: To badanie jest raportem klinicznym pacjenta z ADHD i zaburzeniami uczenia się, który jest leczony hiperbarycznym tlenem, akupunkturą skóry głowy, terapią poprawiającą funkcje poznawcze i terapią mowy i języka. Metody: Do diagnostyki zaburzeń uczenia się wykorzystano testy BASA-R, BASA-M i REVT. Do leczenia stosowano tlenoterapię hiperbaryczną, akupunkturę skóry głowy, terapię poprawiającą funkcje poznawcze i terapię mowy i języka. Testy macierzy Kruka zostały porównane między przed i po wyżej wymienionych terapiach.

Wyniki: Po zabiegu ocena testu macierzy Ravena poprawiła się z 4 do 5. Zaobserwowano poprawę koncentracji, komunikacji, ruchu, pewności siebie i warunków snu pacjenta. Wnioski: Terapie te, w tym tlenoterapia hiperbaryczna, są skuteczne w leczeniu ADHD i zaburzeń uczenia się.

Artykuł: >> KLIKNIJ TUTAJ<< 

 

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.