Zadzwoń Zadzwoń

Nowy protokół leczenia wykorzystujący fotobiomodulację i techniki regeneracji mięśni, kości i stawów, mający bardzo wyraźny wpływ na powrót do zdrowia pacjenta po udarze mózgu

Przedmiotem niniejszego studium przypadku jest 29-letnia kobieta, która doznała udaru pnia mózgu. Miała poważne zawroty głowy, niefunkcjonalną lewą rękę w następstwie osłabienia, ciężką spastyczność prawej ręki, porażenie prawego bocznego nerwu szóstego i nie była w stanie chodzić podczas prezentacji. Udar wystąpił 2 lata przed prezentacją. Przed zgłoszeniem pacjentka była leczona przez 21 miesięcy w dwóch różnych ośrodkach rehabilitacji poudarowej. Ten protokół udaru obejmuje fotobiomodulację podawaną za pomocą urządzenia XR3T-1 oraz techniki odzyskiwania „mięśni/kości/stawów/tkanek miękkich”. Pacjentka była widziana raz w tygodniu przez 8 tygodni, a sesje zabiegowe trwały około 60 min. Po 8  tygodniach stosowania protokołu pacjentka wykazała pozytywną zmianę w każdym obszarze swoich deficytów, co zostało potwierdzone poprawą wyników badania fizykalnego. Zyski osiągnięte w 8 tygodniach utrzymały się do dziś i nadal jest leczona raz na 4 tyg.

Artykuł: >> KLIKNIJ TUTAJ<< 

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.