Zadzwoń Zadzwoń

H-1200 – urządzenie do inhalacji wodorem molekularnym

H-1200 to nowoczesny inhalator, stworzony przez koreańskich naukowców, umożliwiający wygodne i bezpieczne inhalacje mieszanką wodoru i tlenu w optymalnej proporcji: 66,66% wodoru i 33,33% tlenu. Za urządzeniem stoi nowoczesna technologia Hy Tech Polymer Electrolyte Membrane i ponad 1200 badań naukowych, które pozwoliły stworzyć ten wyjątkowy generator, produkujący wodór cząsteczkowy o czystości 99,9995%. Urządzenie H‑1200 umożliwia zindywidualizowaną terapię poprzez wybór odpowiedniej długości programu inhalacji.

Wodór i tlen – optymalna proporcja

H-1200 to innowacyjne urządzenie do inhalacji wodorem cząsteczkowym, wynalezione w Korei Południowej, kraju uznawanym za wzorcowy w zapobieganiu i leczeniu covid-19. Zostało stworzone przez zespół naukowców, którzy ustalili, że optymalne w terapii covid-19 nie są inhalacje tlenem, ani też inhalacje wodorem.

Wyjątkowość urządzenia H-1200 polega na tym, że pozwala na jednoczesne wdychanie wodoru i tlenu w proporcji: 66,66% wodoru i 33,33% tlenu, dzięki czemu nie ma szkodliwego wpływu na organizm. Terapia nie ma negatywnych skutków ubocznych i nie naraża organizmu na niedotlenienie.

Najwyższa czystość wdychanego wodoru – 99,9995%

W przypadku wodoru cząsteczkowego, wdychanego w celach zdrowotnych, priorytetem jest czystość gazu. Urządzenia do separacji wodoru z elektrolitów alkalicznych stosowane w celach przemysłowych i eksperymentalnych nie są odpowiednie do inhalacji. W H-1200 zastosowano zaawansowaną technologię polielektrolitu (PEM), dzięki czemu urządzenie wytwarza wodór o czystości 99,9995%. PEM to najbezpieczniejszy sposób wytwarzania wodoru, który może być stosowany w celach terapeutycznych do inhalacji w szpitalach, ośrodkach zdrowia i domach.

Na czym polega technologia PEM?

Zastosowany w H-1200 system wykorzystuje katalizator z białego złota i technologię PEM (Proton Exchange Membrane) do oddzielania zjonizowanej wody. PEM umożliwia wymianę kationów między różnymi sekcjami, a membrana działa jak elektrolit ogniwa. Dzięki temu w urządzeniu nie są stosowane szkodliwe ciekłe elektrolity, takie jak wodorotlenek sodu i potas, bo nie są już potrzebne.

H-1200 – ze względu na zaawansowaną technologię i sprawdzoną w praktyce skuteczność działania mieszanki wodoru z tlenem – jest obecnie najlepszym i najbardziej innowacyjnym urządzeniem do inhalacji wodorem molekularnym na rynku.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia na rynku polskim.

Więcej o urządzeniu H1200 dowiesz się na stronie producenta >> KLIKNIJ – SPRAWDŹ<<

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.