H-1200 – urządzenie do inhalacji wodorem molekularnym

H-1200 to nowoczesny inhalator, stworzony przez koreańskich naukowców, umożliwiający wygodne i bezpieczne inhalacje mieszanką wodoru i tlenu w optymalnej proporcji: 66,66% wodoru i 33,33% tlenu. Za urządzeniem stoi nowoczesna technologia Hy Tech Polymer Electrolyte Membrane i ponad 1200 badań naukowych, które pozwoliły stworzyć ten wyjątkowy generator, produkujący wodór cząsteczkowy o czystości 99,9995%. Urządzenie H‑1200 umożliwia zindywidualizowaną terapię poprzez wybór odpowiedniej długości programu inhalacji.

Wodór i tlen – optymalna proporcja

H-1200 to innowacyjne urządzenie do inhalacji wodorem cząsteczkowym, wynalezione w Korei Południowej, kraju uznawanym za wzorcowy w zapobieganiu i leczeniu covid-19. Zostało stworzone przez zespół naukowców, którzy ustalili, że optymalne w terapii covid-19 nie są inhalacje tlenem, ani też inhalacje wodorem.

Wyjątkowość urządzenia H-1200 polega na tym, że pozwala na jednoczesne wdychanie wodoru i tlenu w proporcji: 66,66% wodoru i 33,33% tlenu, dzięki czemu nie ma szkodliwego wpływu na organizm. Terapia nie ma negatywnych skutków ubocznych i nie naraża organizmu na niedotlenienie.

Najwyższa czystość wdychanego wodoru – 99,9995%

W przypadku wodoru cząsteczkowego, wdychanego w celach zdrowotnych, priorytetem jest czystość gazu. Urządzenia do separacji wodoru z elektrolitów alkalicznych stosowane w celach przemysłowych i eksperymentalnych nie są odpowiednie do inhalacji. W H-1200 zastosowano zaawansowaną technologię polielektrolitu (PEM), dzięki czemu urządzenie wytwarza wodór o czystości 99,9995%. PEM to najbezpieczniejszy sposób wytwarzania wodoru, który może być stosowany w celach terapeutycznych do inhalacji w szpitalach, ośrodkach zdrowia i domach.

Na czym polega technologia PEM?

Zastosowany w H-1200 system wykorzystuje katalizator z białego złota i technologię PEM (Proton Exchange Membrane) do oddzielania zjonizowanej wody. PEM umożliwia wymianę kationów między różnymi sekcjami, a membrana działa jak elektrolit ogniwa. Dzięki temu w urządzeniu nie są stosowane szkodliwe ciekłe elektrolity, takie jak wodorotlenek sodu i potas, bo nie są już potrzebne.

H-1200 – ze względu na zaawansowaną technologię i sprawdzoną w praktyce skuteczność działania mieszanki wodoru z tlenem – jest obecnie najlepszym i najbardziej innowacyjnym urządzeniem do inhalacji wodorem molekularnym na rynku.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia na rynku polskim.

Więcej o urządzeniu H1200 dowiesz się na stronie producenta >> KLIKNIJ – SPRAWDŹ<<

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.