Zadzwoń Zadzwoń

Chińscy naukowcy opracowali terapię wodorem, która odwróci proces starzenia się

Wiadomość z Chin obiegła świat. „Odwróciliśmy procesy starzenia”.

Chińscy naukowcy opracowali terapię wodorem, która odwróci proces starzenia się – czytamy w „South China Morning Post”. Ta wiadomość z szybkością błyskawicy obiegła zagraniczne media. Naukowcy liczą, że przełomowa terapia przyniesie ulgę nawet osobom cierpiącym na chorobę Alzheimera.

„Zespół chińskich badaczy opracował terapię przeciwdziałającą starzeniu się przy użyciu wodoru, która potencjalnie mogłaby skutecznie cofnąć zmiany związane z wiekiem w organizmie i zapobiegać chorobom geriatrycznym” – czytamy w „South China Morning Post„.

Artykuł: >> KLIKNIJ TUTAJ<< 

Umów się na wizytę już dziś!

Blog

Zobacz wszystkie artykuły
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do Centrum Terapii i SPA.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.