slider
slider

Metatron Hospital

Co to jest Metatron Hospital?

slider

Choć nazwa nie jest jeszcze bardzo popularna, warto podkreślić, że jest to jedno z najbardziej innowacyjnych osiągnięć ostatnich lat. Jest to diagnostyka biorezonansowa, przeprowadzana za pomocą urządzenia medycznego klasy pierwszej, która umożliwia skan całego organizmu. Dzięki tej nowoczesnej metodzie jesteśmy w stanie ustalić pierwotne ognisko chorobowe, patologiczne zmiany zachodzące w organizmie i wybrać najskuteczniejsze metody terapeutyczne lub profilaktykę. Metatron Hospital pokaże główne przyczyny chorób, np.: obecność patogenów, toczące się procesy patologiczne w tkankach, nieprawidłowości na poziomie komórkowym, mitochondrialnym i genetycznym.

Jak działa Metatron Hospital?

Dzięki specjalistycznej aparaturze diagnostycznej możemy przyjrzeć się Twoim organom i narządom „od wewnątrz”, a na podstawie otrzymanego wydruku z komputera przeprowadzić dokładną analizę stanu Twojego organizmu. Analiza biorezonansowa przeprowadzana jest w Centrum Terapii Studio Sante, umożliwia sprawdzenie najwcześniejszych objawów chorób. Wczesna diagnostyka i wykrycie, jeszcze w stadium przedklinicznym, daje możliwość szybszego przeciwdziałania zachodzącym w organizmie procesom. Pozwala także na odpowiednie ukierunkowanie terapii, a co za tym idzie, zwiększenie ich skuteczności. To główna różnica między nowoczesną diagnostyką biorezonansową, a innymi metodami, takimi jak USG, rentgen czy tomografia komputerowa, która może wykryć jedynie zaawansowany proces chorobowy.

Kto może skorzystać z biorezonansu

Dzięki analizie Metatron już w około 45 min przeprowadzimy dogłębną diagnostykę Twojego organizmu. Możesz wybrać krótszą lub dłuższą wersję konsultacji – łącznie u terapeuty spędzisz 1,5 lub 2,5 godziny. Badanie jest proste, bezbolesne i wygodne, gdyż wykonywane w jednym miejscu w Warszawie. Nie musisz angażować dodatkowego czasu i dodatkowych nakładów budżetowych. Analiza z wykorzystaniem biorezonansu jest całkowicie nieinwazyjna. Kto powinien z niej skorzystać?


Dzięki tej nowej metodzie jesteśmy w stanie sprawdzić czy np. produkty spożywcze, które obecnie stosujesz w swojej diecie, są odpowiednie dla Ciebie. Urządzenie generuje listę zalecanych i niezalecanych produktów.

Umów się na wizytę już dziś!

Dowiedz się pierwszy

o nowoczesnych terapiach wspierających Twoje zdrowie i odporność.