slider
slider

SCIO DIAGNOSTYKA BIOFEEDBACK - CZYM JEST?

Nazwa urządzenia SCIO pochodzi od skrótu Scientific Consciousness Interface Operations System. Jest to urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne odczytujące częstotliwości organizmu zamienione na ciąg impulsów elektrycznych oraz bitów widoczne dzięki podłączonemu do urządzenia komputerowi. SCIO bada przyczyny oraz jednocześnie równoważy niekorzystne częstotliwości, przywracając optymalne tzn. właściwe dla stanu zdrowia. Dzięki temu już podczas samego badania SCIO uaktywniane są procesy odnowy organizmu. SCIO działa więc jak naturalna terapia dla odzyskania zdrowia i równowagi oraz stymulacji procesów naprawczych organizmu.

Podczas dwugodzinnej sesji diagnostycznej SCIO skanuje Twój organizm za pomocą fal elektromagnetycznych, przedstawiając aż 11 000 informacji dotyczących Twojego stanu zdrowia. Jest to ogrom danych, które terapeuta analizuje dwuetapowo w trakcie wizyty i dodatkowo po wizycie, dlatego pełen raport wraz z opisem i zaleceniami wysyłany jest po wizycie.

W ramach raportu – wyniku diagnozy – otrzymujesz opis przyczyn problemów Twojego organizmu oraz zalecenia odnośnie suplementacji i kuracji, które będą wspierać Twój powrót do zdrowia. SCIO jest uznawane przez wielu specjalistów ze świata nauki oraz medycyny, a gwarancję potwierdza europejski certyfikat bezpieczeństwa.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czym się różni diagnostyka SCiO od diagnostyki Vieva?

2. Jakie są przeciwwskazania do diagnostyki SCIO?

3. Czy można diagnozować na SCIO dzieci?

4. Jak przygotować się do diagnostyki?

5. Czy dostanę zalecenia po diagnostyce SCIO?

6. Czy można pominąć diagnostykę i zapisać się od razu na terapię SCIO?

Umów się na wizytę już dziś!